Generální oprava a servis bagrů Generální oprava a servis bagrů Generální oprava a servis bagrů Hydraulický píst Hydraulické čerpadlo Generální oprava a servis bagrů Opravy servis nákladních automobilů Opravy servis nákladních aut

Opravy a servis bagrů
www.opravy-bagru.cz

Generální opravy bagrů a stavebních strojů

Našim posláním je udržovat bagry, stavební stroje a zařízení v perfektním technickém stavu. Díky nejvyspělejším metodám a proškoleným mechanikům, kteří si neustále zvyšují svou odbornost na technických školeních, Vám můžeme nabídnout profesionální servisní služby a dokázat, že lze opravit vše.

Realizace opravy bagrů a stavebních strojů

Opravy bagrů a stavebních strojů realizujeme v co nejkratších termínech i s dodávkami náhradních dílů, které vám můžeme nabídnout jak od oficiálních výrobců náhradních dílů (Komatsu, Liebherr, JCB, CAT, Caterpillar, Hitaschi, Bell, Takeuchi, Deere, Volvo, Hyundai) tak od dodavatelů kompatibilních dílů a záměnných dílů z druhovýroby v té nejvyšší kvalitě.
Všechna opravovaná čerpadla, motory, hydraulické rozvaděče jsou testovány na testovací stolici.
Provádíme také generální opravy výložníků a podkopových ramen bagrů či stavebních strojů.

Opravy tohoto charakteru ve většině případů můžeme řešit výjezdem k zákazníkovi, ale opravy tohoto typu jsou jen prozatímní, zákazníkovi dovolí dokončit zakázku.

Opravy hydraulických rozvodů bagrů a stavebních strojů

Provádíme opravy hydraulických válců, pístů a pístnic různých rozměrů tlaku.
Hydraulické válce přetěsňujeme výměnou těsnění popřípadě výměnou pístu, výměnou hydraulického oka pístu.
Při této opravě hydraulických válců bagru či stavebního stroje dokážeme dle přání změnit průměr navařeného pístního oka za jiný průměr a dodat patřičné vložky, čepy.
Po opravě každý hydraulický válec je před odesláním zákazníkovi otestován na tlakové stolici, kde se zjišťuje jeho tlak a případně kontrola těsnosti.
Dále zajistíme montáž přídavných hydraulických okruhů, které dokážeme navrhnout. Jde především o hydraulická kladiva a hydraulické nůžky, hydraulické drapáky, sortýrovací kleště.
Na všechny námi nabízené zařízení zajišťujeme záruční a pozáruční servis.

Opravy lžic a lopat pro bagry, rýpadla, nakladače, buldozery a grejdry

V rámci nabízených oprav nabízíme i opravy lžic a lopat bagrů, rýpadel, nakladačů, radlic buldozerů, či grejdrů. Lžíce, lopaty a radlice jsou vytvořené ze speciálních pevných materiálů.
Časem ale stejně podléhají otěru, různým deformacím a nezřídka i větším mechanickým poškozením, která neumožňují další provoz bagru, rýpadla, buldozeru, grejdru či nakladače.
V tomto případě jsme schopni opravit, svařit, navařit, zpevnit poškozenou lžíci, radlici nebo lopatu. Pro opravu používáme speciální techniku pro navařování nebo svařování.

Služby a diagnostika

Naše firma poskytuje kompletní služby od výměn olejů, servisních služeb na stavbách až po generální opravy stavebních bagrů a diagnostiky nejmodernější diagnostickými zařízeními pro všechny značky stavebních strojů.

Opravy a servis nákladních automobilů, kamionů a tahačů

Naše společnost Vám nabízí komplexní služby, co se týče oprav nákladních vozidel, návěsů, přívěsů, a osobních vozidel. Nabízíme servis pro všechny typy automobilů jako jsou Mercedes, VOLVO, SCANIA, DAF, IVECO, MAN, RENAULT...

Náš servis disponuje mechaniky, kteří jsou vyškoleni na opravy nákladních aut a systémů WABCO a také náprav SAF. Mechanici jsou stále zdokonalování a školeni, aby své zkušenosti mohli využít v praxi, a tak profesionálně provést jakoukoliv opravu na vašem vozidle.

Zajišťujeme komplexní opravy nákladních aut přes výměny olejů a jednoduché mechanické práce, až po diagnostiku a opravy složitých poruch na vašich nákladních autech a návěsech.